visos taro kortos

Žaidimo Kortų Būrimai

Žmonės kartais klausia ar paprastos kortos irgi tinka būrimams. Atsakome – taip, tačiau yra tam tikrų išlygų.

Vienas iš populiarių būdų išsiburti ar spėti ateitį kortų pagalba yra paprasčiausių žaidimo kortų naudojimas. Kiekviena korta turi tam tikrą reikšmę, kurią interpretuojant galima sužinoti įvairius dalykus.

Kai kurie žmonės tiki, kad kortos gali suteikti įžvalgų apie sveikatą, santykius, karjerą ir kitas gyvenimo sritis. Tačiau, kaip ir visais kitais būdais, labai daug priklauso nuo Jūsų vidinės būsenos, gebėjimo susitelkti ir sukoncentruoti savo mintis į būrimą.

Dar vienas itin svarbus dalykas be kurio nepavyks prakalbinti kortų – jos turi būti niekada nenaudotos žaisti žaidimus.

Žaidimo kortų paruošimas būrimui

Geriausia naują kortų kaladę paruošti apšildant bei atliekant savotišką ceremoniją. Tai reiškia, kad prieš naudodami kortas būrimui jas palaiminsite ir išvalysite. Yra daugybė būdų, kaip atlikti paruošimo ritualą, tačiau vienas paprastas būdas – uždegti žvakę ir sukalbėti maldą ar laiminimo žodžius, atsargiai perleidžiant kiekvieną kortą per žvakės dūmus.

Taip pat galite prieš pradedant būrimą, giliai įkvėpti ir išvalyti mintis, švelniai perbraukti pirštais per kortas, kad užmegztumėte ryšį su jų energija, ir sutelkti dėmesį į savo ketinimus. Taip pat svarbu įsitikinti, kad būrimo metu esate ramioje ir atpalaiduojančioje aplinkoje, kad galėtumėte visiškai susitelkti į kortas ir pajausti jų skleidžiamą energiją.

Kortų paruošimas būrimui

Kortų paruošimas būrimui (ritualas)